Як отримати онлайн-кредит у CreditPlus: покрокові інструкції

posted in: Sports Picks | 0
  1. Створіть програму за допомогою кредитного калькулятора, виберіть потрібну суму та дату погашення кредиту, а потім натисніть кнопку отримати гроші. Ви негайно визнаєте кількість інтересу. Якщо у вас є просування, використовуйте його на цьому етапі, щоб отримати знижку за процентною ставкою.
  2. Перед реєстрацією див. Правила та публічне пропозицію. Прийняти їх і дайте згоду на обробку персональних даних та доступу до кредитної історії.
  3. Вкажіть необхідну інформацію в реєстраційному запиті. Додайте платіжну картку будь-якого українського банку. Слідуючи інструкціям, перейдіть до перевірки за допомогою системи банківської ідентифікації або зробити фотографію з паспортом у режимі реального часу. Зверніть увагу: помилки та інформація про неправду в анкеті можуть викликати відмову.
  4. Зачекайте рішення про запит. Ви отримаєте це в SMS. Інформація також буде дублюється на особистому рахунку.
  5. Ознайомтеся з кредитною угодою на особистому рахунку. Погодьтеся з умовами та підтвердьте контракт з одноразовим електронним ідентифікатором, надісланим SMS.
  6. Creditpluus надішле вам гроші на картці після отримання підтвердження висновку кредитної угоди. Крім того, компанія буде надсилати свою копію кредитної угоди клієнтом, яку він вказав на особистий рахунок.

Рекомендації для клієнтів

Не відкладайте погашення в останній день. Ваш переклад можна вирівнювати з технічних причин. Будь ласка, зверніть увагу: виплата кредиту через касовий стіл Банку може відбуватися протягом трьох днів відповідно до Положення про банківські організації.

Якщо у вас немає часу, щоб погасити кредит вчасно, скористайтеся послугою продовження або закрити частину кредиту. У цьому випадку відсоток відносяться лише до фактичної кількості залишків. Ви можете знайти інструкції щодо подовження та часткових служб повернення у розділі як розширити кредит;

Loan24.com.ua – служба вибирає найкращі пропозиції від кредитних установ в Україні. Серед них – дизайн кредитів онлайн на банківській картці за нульовий відсоток. Як правило, такі переваги надаються клієнтам, які вирішать взяти кредит вперше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *